Novinky

Reinstalovaný PC

9. září 2014 v 21:04
Zdravím :-) po hodně dlouhé době.
Moc se omlouvám že jsem nic od února nepřidala, ale měla jsme reinstalovaný PC a nic v něm nezůstalo, takže ani sims.
Nainstalovala bych si je, ale CD od nich má půjčené kamarádka a vždycky na ně zapomene, takže sims vůbec v PC nemám.
Vlastně v něm nemám vůbec nic co se týká sims (fotky apod.)

Než se moje kamarádka odhodlá mi sims donést, tak bych se chtěla zeptat. Chtěli by ste aby jsem psala zatím články týkající se mě? Napíšu vám nějakou malou ukázku jak by to asi vypadalo a pod videem v anketě hlasujte, zda by ste ctěli takové články na mém blogu vidět.

Ukázka v celém článku

Co mám hotové?

20. února 2014 v 15:13
Udělám tady seznam co bych chtěla udělat abych to měla všechno pohromadě a to co už budu mít hotové tak přeškrtnu ;)

:) (nebudu to škrtat popořadě ;))

Nový design
Link na stežení Ennie Smart
Najít nějaké downloady
Zhodnotit blog

Řekla bych že až mě zase něco napadne tak něco dopíšu :)

(Simka na obrázku měla být původně na dess, ale z těch hromad fotek mě do něj žádná nepasovala :D a nezlobte se že fotka není nijak upravená :D, ale mě se líbí tak jak je :))

Žiju!

16. ledna 2014 v 18:28
No kde bych začala!
Asi začnu se sims. Přiznám se že od posledního článku jsem je ani nezapla! Omlouvám se že simka ještě není ke stažení ale sims se mě opravdu nechtěli zapínat něměla jsem náladu. :/ Tento týden píšeme pololetní testy a mě de o známky na střední školu, takže potřebuju máknout ještě aby jsem měla dobrý průměr! :D Zítra píšeme poslední test a v pondělí se uzavírají známky, takže příští týden by jsem sims už zapnout mohla :), možná už o víkendu, ale to nevím jak budu mít čas ;).
Abych řekla pravdu mám příšerný obavy že se nedostanu na tu školu kam chci nejvíc! Hrozně se bojím! :(

A co bych chtěla udělat příští týden? :O
  1. chtěla bych dát tu simku ke stažení
  2. najít vám nějaké downloady
  3. možná přemýšlet o komixu (vím už jsem to psala několikrát že bych začala, ale nějak se mi do toho nechtělo a když jsem se odhodlala, tak jsem nedostala nápad jaký by ten komix měl být! :/ prostě jak naschvál!)
  4. zhodnotit blog
  5. a nový design! ten už je potřeba!

No snad se mi bude do toho komixu chtít! :D Tak mi držte palce ;)

Jsem napůl z5

10. srpna 2013 v 21:05
Včera jsem se vrátila z tábora! Usmívající se
Ale hned jak jsem dojela domů jsem zjistila, že nejede internet (WiFi nemáme). A dnes taťka volal, aby zjistil co se stalo s internetem a zjistil, že ve vedlejší vesnici překoply drát (opravijí silnici) a opravený to bude nejdřív za týden! Celkem mě to štve, ale co se dá dělat! Nerozhodný Teď píšu od babičky. Asi budu hrát sims a nafotím ten minikomix a až pojede net tak ho přidám.

Tábor

31. července 2013 v 9:00
Dnes odpoledne odjíždím na tábor Usmívající se. Hrozně se tam těším! Smějící se
Na táboře budu až do 9. srpna takže se nedivte když vám nebudu odpovídat na komentáře a podobně Mrkající.
Během mé nepřítomnosti by se tu měl objevit jeden přednastavený článek (chtěla jsem původně aby jich bylo víc, ale krapet se mi nechtělo Smějící se)
Až se vrátím z tábora tak bych měla v plánu udělat minikomix (pokud se mi teda bude chtít a jestli půjde dobře focení! Pokud ne tak se na to asi vybodnu no Smějící se), ale napadl mě celkem dobrý děj a pokud ten minikomix udělám tak budu doufat že se vám bude líbit! A navíc bylo to byl můj úplně první minikomix aji komix (ani jedno jsem v životě ještě nedělala!)

Mějte se tu prozatím pěkně

Vaše MERLIA

Diplom

23. července 2013 v 13:16

Jako jediná si se do soutěže zapojila, ale za tu fotku si určitě diplom zasloužíš! Mrkající

Narozeninová soutěž

5. července 2013 v 13:50
Je tu NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ (trochu opožděná to ano, ale přece jenom je)

Nejprve vás seznámím s tím o co v soutěži půjde (chvilku mě trvalo než jsme něco vymyslela, ale nakonec se mě ze všech nápadů zdál tento nejlepší)

Pošlete mi na můj e-mail nějakou letní fotku (může být jakákoliv např. jak se simík opaluje, nebo jak hrají vodní válku atd. prostě cokoliv co má spojitost s létem).
Ale mám ještě jeden dodatečný úkol A´t je ta fotka alespoň trošinku srandovní. Je mi jasné že to bude těžké, ale pro ty co by neměli nervy na to aby vyfotili nějakou srandovní fotku tak také kdyžtak zvlášť vyhodnotím, aby ste nebyli zklamaní, že jste nesplnili zadaný úkol přesně jak měl být.

Přehláška: (do komentářů vyplňte)

Přezdívka:
E-mail:

Fotky posílejte na e-mail: merlia-sims3@seznam.cz (Do PŘEDMĚTU napište Soutěž a do textu napište přezdívku a váš blog ať vím od koho je co)

Doufám, že se zapojíte Mrkající

Jsem poropásla ..

28. června 2013 v 20:55

Až dneska jsem si všimla, že jsem propásla narozeniny blogu (slavil cca před půl měsícem 1 rok).
Mám na jeho opožděnou počest uspořádat nějakou soutěž? Co myslíte Usmívající se.

Jsem zpět :)

24. června 2013 v 21:38
Po dlouhé době jsem se konečně rozhodla vrátit se zpět na blog a zase hrál sims.

A co bystám nového? Usmívající se

Dneska jsem začala dělat nový design (tento chci pryč nelíbí se mi!), ale když jsem to chtěla uložit tak jsem dala omylem delete a vymazal se mi Křičící. Strávila jsem nad ním celkem dost času a tak jsem myslela, že se "zastřelím" (obrazně řečeno). Takže byste někdy mohli očekávat nový design Mrkající.
A pořád mě vrtá hlavou ten komix. Opravdu bych ho chtěla udělat už jsem přemýšlela aji nad tím, že udělám postavy, ale nemůžu přijít na téma! Vůbec envím o čem by mohl být! Nerozhodný
Kdyby ste měli nějaký nápad (aji kraviny mi pomůžou) napište mi na e-mail: merlia-sims3@seznam.cz
PS: Doufám, že mě alespoň pár lidí nápad napíše Mrkající

To bude ode mě asi vše. Užijte si poslední týden školy Mrkající, alespoň tak jako já Smějící se.

Vaše

Ano ...

10. dubna 2013 v 21:37
... jak jste si mohli všimnout ... dala jsem na blog "nový" design (no popravdě je to jeden ze starých designů, takže sem nebudu dávat ani že je to nový design atd.) ten Valentýnský kdyrý je tady už asi 2 měsíce jsem už nemohla vydržet! Smějící se

Nezlobte se na mě, ale teď se nebudu vůbec ozývat ... není čas ... určitě to chápete.
A na konec ještě jedna špatná zpráva. Nevím kdy se tedy ozvu tak mě kdyžtak omluvte až do konce školy nebo spíš do června ... to už se totiž nebude nějak moc učit.

P.S.: Nehraji Sims takže nebude ani obrázek k článku Nerozhodný

Ozývám se

14. března 2013 v 20:29
Tak vím že jsem tady HROZNĚ dlouho nebyla .. ale není vůbec čas ... škola, úkoly, učení ... no prostě jetoho hrozně moc!

Vůbec nevím jak to všechno zvládnout!

Navíc mi k tomu ještě přibylo to že se musím snažit ve škole (nechci si pokazit průměr na přihlášku na střední)

A ještě se pořád rozhoduju kam si příští rok podám přihlášku ... no inu jak vidíte je toho HROZNĚ moc.

Moc se vám omlouvám, ale hádám že se nyní nebudu moc ozývat.

A ještě promiňte za ten design, ale vážně nestíhám!

Není čas :-(

19. února 2013 v 21:28
Teď co máme po prázdninách nemám moc času byla jsem nemocná a potom byly ty pololetní prázdniny a mám toho hodně doháně! ... Bohužel teda nemám ani čas na hraní Sims Nerozhodný. Moc bych je chtěla hrát, ale vážně nemám teď čas.
Navíc se mi vyskytla taková "chybička" ve hře, takže nemůžu ani fotit na nový design (potřebuju už nahradit ten Valentýnský! ... Ale bohužel nemůžu)

Ale hned co tu chybičku vyřeším tak vám dám vědět a snad už budu mít čas aji na pořádné hraní Usmívající se ... stejně si myslím že nejvíc budu hrát o velkých prázdninách Smějící se.
Klik na celý článek Mrkající

Oslava ♥

9. února 2013 v 21:04
No dneska jsem slavila narozeniny (sice jsem je měla 24. ledna ... ale byla jsem pořád nemocná a tak jsem to slavila až dneska Usmívající se)

No jeden "rodiný přítel" (nevím jak jinak to říct Smějící se) se celkem divil že nemám kluka a tak mě hnedka přál ať si nějakýho najdu ... asi by ho mohlo zajímat že se mě líbí jeho synovec ... ale to je vedlejší Smějící se
Mám ale problém ... s jeho bratrancem jsem se seznámila na oslavě jeho dědy a vypadalo to že se mu líbím ... pořád se na mě díval Smějící se ... ale bydlí skoro na druhý straně republiky ... to je ještě maličkost ... tak si s ním píšu na fb ... ale je takový "nedostupný"

Zamilovaná
PS: Píšu to sem jenom kvůli tomu že bude Valentýn Smějící se ... jinak bych se asi neodvážila Smějící se

Přenastavení

5. února 2013 v 18:58

No snažím se trošinku přenastavit blog Smějící se ... teda pokud se to povede.

Ale jinak: Sims hraji každý den ... jsem nemocná takže mě ani nec jinýho nezbývá když se tak nehorázně nudím!
Nemocná budu až do konce týdne apotom máme jarní prázdniny ... nikam nejedem ... taťkovi se nikam nechce no Nerozhodný ... takže budu asi také hrát ... kdo ví no Mrkající Smějící se

Zůstává :)

1. února 2013 v 15:58

Asi jsem některým mudělala radost .. nevím .. ale blog nezruším :D ... jsem totiž zase nemocná ... zatím mám jenom zánět průdušek, ale jestli se to do pondělí aspoň trošku nezlepší tak mě doktorka řekne že mám zápal plic! Nerozhodný ... no nic no.
Mám pár důvodků proč blog nezruším :D .

Klik na celý článek

Pizza ♥ :D

30. ledna 2013 v 21:22Zítra jdu s kámoškou na pizzu (nojono musíme to vysvědčení oslavit :D) a tak nevím jestli to zrušení blogu stihnu odpoledne ... možná to bude až k věčeru ... ale pořád váhám! ... mám ten blog zrušit nebo ne? ... enevím no ... zkuste se kdyžtak podívat v pátek jestli tady je nebo není Mrkající

Konec!

29. ledna 2013 v 17:52
Takže ... končím s blogem! ... je mi líto ale takhle to dál nejde ... už mě to ani moc nebaví se snažit když sem vážně nikdo nechodí ... možná kdyby sem chodilo víc lidí tak bych to nevzdala! Blog nechám cca do čtvtečního odpoledne ať si kdyžtak stihnete přečíst tento článek a poté blog odstraním! ... kdybych měla znovu blog .. byl by znovu o The Sims 3 (velice mě baví!) a pokud bych nezapoměla název tak by se jmenoval asi úplně stejně :) ...
TÍMTO SE S VÁMI LOUČÍM
Vaše

Nevím no :/

24. ledna 2013 v 14:18
Začíná mě to mrzet že chcu zrušit blog!
Nevím proč.
Nikdy si nezačnete vážit věcí které budujete, než když je chcěte zrušit!
Tak já nad tím ještě trošku popřemýšlím.
Pokud se vás zapojí hodně v anketě o odstranění blogu .. tak ho zde nechám a budu se snažit dál o jeho prospěch Mrkající

Rozhodnutí padlo!

24. ledna 2013 v 12:09
Ano už jsem se rozhodla!
Blog smažu ... možná si časem vytvořím nový blog, ale tenhle smažu.
Omlouvám se všem co sem třeba chodili a měli můj blog rádi, ale nepřipadá mi že můj blog má někdo rád. Možná jste to měli dát více najevo.
Píši to už teď, protože blog smažu v neděli a aby to bylo ještě víc "dramatické" tak přesně ve 12:00 hodin Smějící se.
Hodně štěstí ... vaše

Zrušení blogu?

20. ledna 2013 v 11:10
Možná ste už z nadpisu pochopili, že se rozhoduju jestli zruším blog.
Nevím jestli se vám tady líbí nebo ne, ale moc vás sem nechodí atd.
Myslím že vy co také máte blog ... chápete co tím myslím.
Je zbytečné abych se dál snažila aby blog prospíval, když sem nikdo nechodí ne?
Přijde mi to trošku blbé.
Zatím blog nechám ještě chvíli a cca za týden - dva blog nejspíš smažu.
Mrzí mě to!

Vaše
 
 

Reklama