Prosinec 2012

Silvestr :D

31. prosince 2012 v 16:31 Novinky
Ozývám se naposledy v tomto roce, protože ...
je dneska Silvest a protože mě mamka nechce dovolit nikam jít a budu trčet doma mezitím co oni se jdou bavit tak budu asi hrát Sims Smějící se.
Budete taky trčet doma??

Krásnýho Silvestra a Šťastný nový rok 2013 přeje

Co jste dostali? ;)

25. prosince 2012 v 18:45 Novinky
Tak co jste dostali na Vánoce? ... pochlubte se Mrkající.
Já dostala Roční období a Obludárium a další nepodstatné věci Smějící se ... Hned jsem si Sims nainstalovala a dnes jsem udělala rodinu, protože bylo hodně pozdě ... zrovna teď stavím dům a vyzkouším to střídání období chci to udělat co nejrychleji abych vám mohla co nejdřívě udělat návod Smějící se Mrkající
S pozdravem

Všechno se obrací k lepšímu ... až na jedno :)

22. prosince 2012 v 13:22 Novinky
Jak už jste mohli celkem aji pochopit z názvu ... mám zpátky svůj PC ... tatínek mě dneska ráno oznámil že pro něj pojedem ... a už ho mám dokonce aji zapojený Usmívající se což jsem celkem aji dost ráda Smějící se.
Takže budu hrát sims, ale asi očkám až do Vánoc ... protože dostanu nějaký sims a tak si je nainstaluju a budu hrát .. to slibuju Mrkající.
Asi vás aji zajímá co znamená to "... až na jedno" v názvu článku ... je to můj soukromý život ... a jedná se o jednoho konkrétního kluka. Usmívající se .. Víc vám nepovím ... tak se nezlobte Mrkající.


Chci ...

21. prosince 2012 v 18:01 Novinky
... zpátky svůj počítač! ....
Jak už jste i mohli všimnout nemám PC ... a tak nemůžu hrát ani Sims Zamračený ... teď jsem na bratrovým notebooku on tam nemá nainstalované The Sims Zamračený ... nejvíc mě štve že už to bude týden a PC dorazí z opravny asi a v pátek ... takže nemůžu ani hned vyzkoušet dodatky co dostanu na Vánoce ... a udělat slíbený komix a návot, neboť to zřejmě nestihnu Zamračený.
Já mám prostě v životě smůlu ... ale snad alespoň vám se Vánoce vydaří Mrkající.
Krásné svátky a Šťastné Vánoce
Přeje

12.design

15. prosince 2012 v 20:22 Designy

Jak dlouho trvalo ho zhotovit: 2 hod 45 min
Doba nastavení: 25 min
Spokojenost: 45% Moc se mi nepovedl!
Simka: By Shianae

Za chvíli budou Vánoce

12. prosince 2012 v 17:32 Novinky
Za chvílu budou vánoce .... a začínám si říkat že by jsem mohla změnit dess .... asi se do něho teĎ pustím ještě nevím .... ale chtělo by to změnu na tu zimu Mrkající

Vánoce

6. prosince 2012 v 15:59 Novinky
Copak dostanete na Vánoce? ... já dostanu simíky a nějaký drobnosti k tomu ... Těšíte se? .... já hrozně .... Ale jinak se vrátím k blogu.
Ve hře už mám skoro všechny downloady který mám stáhlý ..... chvílu jsem hrála aji simíky a udělala si rodinku .... u ní budu dělat asi ten komix, ale ještě před tím uělám návod .... tak co těšíte se?